„ABC ZDROWIA” z klasą rehabilitacyjno- zdrowotną

Dodano: 29 listopada 2017

Kolejny etap projektu klasy rehabilitacyjno – zdrowotnej za nami. Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach praktycznych z dietetykiem p. Eweliną Szymczyk. Profesjonalny pomiar składu ciała dał uczniom dużo ważnych informacji dotyczących ich stanu zdrowia. Każdy z uczestników mógł oprócz pomiaru uzyskać dokładną analizę wyników przez dietetyka. Choć konsultacje odbywały się indywidualnie wniosek częsty i niepokojący jest jeden. Najgorzej w badaniu wypadło nawodnienie organizmu. Pijemy za mało wody i w niewłaściwy sposób!. Mamy nadzieję, że uwagi i sugestie specjalisty wpłyną na poprawę stanu zdrowia naszych uczniów, a p. Ewelinie Szymczyk serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i cenne rady.