Kolejna grupa uczniów uczestniczyła w prelekcji dotyczącej zasad oddawania krwi. Tym razem młodzież dowiedziała się jak ważny jest element przygotowania się do krwiodawstwa. Rola nawodnienia organizmu i właściwa dieta poprzedzająca oddawanie krwi to niezwykle ważny aspekt całego procesu. W spotkaniu uczestniczyli technicy pojazdów samochodowych (III TMS p, III TMS g, IV TS) oraz uczniowie klasy mundurowej (III LM g).


/a>