Konkurs „Elektrosprzęt w dobre ręce” -Pozbądź się elektrośmieci!!!

Dodano: 2 września 2022

Nasza szkoła przystąpiła do VII edycji konkursu „Elektrosprzęt w dobre ręce”. Zachęcamy do aktywnego udziału.
Konkurs polega na zbiórce niepotrzebnych urządzeń działających na prąd lub baterie z gospodarstw domowych. Mogą to być wielkogabarytowe urządzenia AGD, np. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, odkurzacze oraz małogabarytowe: suszarki do włosów, lokówki, żelazka a także sprzęt oświetleniowy (żarówki energooszczędne, jarzeniówki), zabawki na prąd lub baterie, sprzęt audiowizualny, telefony komórkowe, iPady, laptopy, kalkulatory itp.
Sprzęt musi być kompletny (tzn. niepozbawiony np. cennych metali kolorowych), nieposiadający baterii. Sprzęt, którego wygląd i rodzaj może sugerować pochodzenie z działalności gospodarczej, handlowej lub przemysłowej nie zostanie odebrany.
Sprzęt składujemy w holu przy wejściu do szkoły od strony warsztatów. Zbiórka trwa w dniach 5-9 września.
Zachęcamy do udziału również nauczycieli!
Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych
Mariola Świderska, Edyta Łyp, Aneta Krupińska, Anna Bałut