Lekkoatletyczna wygrana w mistrzostwach powiatu

Dodano: 5 października 2017

Wygraną w biegach przełajowych uczniowie MECHANIKA zainaugurowali rok szkolny 2017/2018!

15 września w Mistrzostwach Powiatu Radomszczańskiego w indywidualnych biegach przełajowych jako pierwszy na mecie biegu zameldował się Jakub Ososiński, a trzeci był Bartłomiej Kempa. Do finałów wojewódzkich zakwalifikowali się również Dominik Kotala ( miejsce czwarte) i Andrzej Krawczyk ( miejsce piąte).

Nie zawiodły również dziewczyny, które zajęły miejsce drugie, a najlepiej z nich spisała się Izabela Matuszczak, która zdobyła srebrny medal i również zapewniła sobie prawo startu w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego.

O wynikach naszych biegaczy na zawodach, które odbędą się w Uniejowie poinformujemy wkrótce.

mgr Sebastian Bajon

Zobacz zdjęcia naszych reprezentantów