Mundurowi z Mechanika z projektem u Przedszkolaków

Dodano: 20 października 2016

Tym razem uczniowie klasy II LMB mundurowej z III Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku prowadzili zajęcia w Publicznym Przedszkolu nr 3 w ramach projektu „Mundurowe Przedszkolaki”. Młodzież z liceum odwiedziła grupę młodszą – 4 i 5 latków. Najmłodsi nieco zaskoczeni i trochę nieśmiali wzięli udział w lekcji z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzięki zabawom i zajęciom ruchowym uczniowie mundurówek szybko zyskali zaufanie podopiecznych przedszkola. Sprawiło to, że na pytania i zagadki z powyższej tematyki najmłodsi odpowiadali pewnie i śmiało. Spotkanie podsumowano malowaniem kolorowanek , wśród których samochód policyjny wzbudził najwięcej emocji. Pożegnanie z maluchami nie mogło zakończyć się bez drobnych niespodzianek – tym razem za aktywność na zajęciach była słodka nagroda.

Zobacz zdjęcia na Facebooku