Nasi uczniowie w Niemczech – obejrzyjcie filmy

Dodano: 11 września 2017

Prezentujemy krótkie materiały filmowe, przedstawiające wybrane etapy procesu doskonalenia nabytych oraz zdobywania nowych umiejętności przez stażystów Technikum Mechaniczno-Budowlanego, którzy w okresie 07.05 – 03.06.2017 przebywali w Niemczech w miejscowości Schkeuditz na praktykach zagranicznych w ramach realizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku projektu „Radomszczański absolwent z zagranicznym doświadczeniem” przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+. W materiałach filmowych można będzie zobaczyć uczniów z kierunku: technik mechanik podczas wykonywania montażu podzespołów i okablowania drukarki 3D, prac przy projektach i wydrukach 3D oraz mechanicznej obróbce ręcznej wydrukowanych przedmiotów, ponadto uczniów z kierunku: technik pojazdów samochodowych podczas lokalizowania uszkodzeń zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, dobieranie metod i określania zakresu naprawy pojazdu samochodowego oraz uczennicę z kierunku: technik budownictwa podczas przygotowywania podłoża drewnianego za pomocą szlifierki taśmowej przed malowaniem farbą do drewna.

mgr Aldona Skiba
koordynator projektu