Nasi uczniowie zajęli II miejsce w konkursie PKO Banku Polskiego S.A.

Dodano: 18 grudnia 2014

PKO Bank Polski S.A., wspierając LXI Olimpiadę Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, przygotował specjalny program, w którym uczestnicy mogli zdobyć przydatną wiedzę oraz cenne nagrody.

W serwisie Facebook bank uruchomił aplikację, dzięki której użytkownicy zdobywali punkty za rozwiązywanie quizu o tematyce związanej z olimpiadą. Po trzytygodniowych rozgrywkach okazało się, że dzięki wiedzy uczniów nasza szkoła znalazła się na drugim miejscu w klasyfikacji ogólnopolskiej. Nagrodą za te zmagania był bon do sklepu internetowego Empik.com. Najbardziej zaangażowani uczniowie wybrali więc sobie ciekawe nagrody – książki, płyty z muzyką oraz inne gadżety.

Warto dodać, że w naszej szkole odbyły się także tradycyjne eliminacje do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Wzięło w nich udział 45 uczniów.

mgr Paweł Dudek