Ogólnopolski konkurs języka angielskiego w naszej szkole

Dodano: 7 lutego 2016

Po feriach w naszej szkole odbędą się dwa ogólnopolskie konkursy języka angielskiego – FOX i ENGLISH ACE.  Konkurs FOX – 1.03.2016 r. o godz. 8.15, konkurs ENGLISH ACE – 9.03.2016 r. o godz. 13.00. Informacje o konkursie FOX dostępne są na stronie www.fox.wombb.edu.pl, o konkursie ENGLISH ACE przeczytać można na stronie http://jersz.pl/contest,8.html. Na stronach dotyczących konkursów dostępne są ich regulaminy, jak również testy z lat poprzednich. Uczniowie chętni do udziału w konkursie ENGLISH ACE proszeni są o przekazanie tej informacji nauczycielowi języka angielskiego lub bezpośrednio szkolnemu koordynatorowi obydwu konkursów, p. Dagmarze Wiankowskiej, jak również o wpłatę wpisowego w wysokości 9 zł. Termin szkolnych zgłoszeń do konkursu ENGLISH ACE upływa w piątek 12.02.2016 r. Zajęcia przygotowujące do obydwu konkursów odbędą się w ferie, wiadomość o terminie zostanie wywieszona na tablicy informacyjnej przy sali 103. Proszę uczniów biorących udział w konkursach o wydrukowanie testów konkursowych z odpowiedniej kategorii wiekowej z dwóch poprzednich lat i przyniesienie ich na zajęcia.

mgr Dagmara Wiankowska