Ostatnie spotkanie promocyjne

Dodano: 11 maja 2017

To już koniec wyjazdów promocyjnych zespołu z Mechanika. Odwiedziliśmy 30 gimnazjów, a ostatnią szkołą, w której zakończyliśmy cykl spotkań to Publiczne Gimnazjum nr 2 w Radomsku. Serdecznie dziękujemy dyrektorom gimnazjów za możliwość zaprezentowania oferty edukacyjnej III Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Mechaniczno – Bdowlanego i Branżowej Szkoły I Stopnia oraz ciepłe przyjęcie naszej ekipy. Wam drodzy gimnazjaliści życzymy dobrych i przemyślanych decyzji, ale przede wszystkim właściwych wyborów. Natomiast 26 maja zapraszamy na Dni Otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.

Zespół d/s promocji

Fotorelacja

Uwaga!

Patronat medialny



      

      

      



"/a>