„PRAKTYKA CZYNI MISTRZA” – podpisane umowy Bristol, Anglia 05 maja – 03 czerwca 2018 r.

Dodano: 22 kwietnia 2018

W ostatni piątek – 20 kwietnia 2018 r, w godzinach popołudniowych, w Pracowni Geodezyjnej odbyło się spotkanie uczestników wraz z opiekunami projektu „ PRAKTYKA CZYNI MISTRZA”.

W okresie 7 maja – 1 czerwca 2018 r, szesnastu uczniów naszej szkoły, ZSP nr 1, odbędzie zagraniczne praktyki zawodowe w Bristolu, w Zjednoczonym Królestwie. Spotkanie miało charakter informacyjno – organizacyjny, młodzież podpisała umowy na podstawie, których będzie mieć prawo odbywać praktyki poza granicami naszego kraju i dowiedziała się o szczegółowym harmonogramie planowanego wyjazdu.
Każdy uczestnik biorący udział w projekcie otrzymał:
– odzież ochronną, którą będzie używać podczas trwania praktyk w angielskich
przedsiębiorstwach tj. niezbędne ubrania robocze, kask, okulary ochronne oraz buty,
– dziennik praktyk, który należy sumiennie wypełniać w trakcie trwania praktyki w dwóch
językach: polskim i angielskim
– „Rozmówki: angielski. Niezbędnik w podróży” opracowanie zbiorowe, wydaw. SuperMemo
World, w skład którego wchodzi książka, kurs multimedialny i audiokurs na urządzenia mobilne
– identyfikator wyjazdowy z niezbędnymi danymi kontaktowymi oraz drobne gadżety tj przypinkę, smycz oraz długopis.

W spotkaniu wzięli udział p. Dyrektor Ewa Grodzicka, koordynator projektu Damian Pawlikowski, Monika Zając – wsparcie językowe oraz opiekunowie wyjazdu: Dagmara Wiankowska, Aldona Skiba oraz Beata Dudek.

Projekt realizowany przy wsparciu Funduszy Europejskich i jest dla uczestników całkowicie bezpłatny.

mgr inż. Damian Pawlikowski
koordynator programu