Projekt Mechanika „Mundurowe Przedszkolaki” podsumowany

Dodano: 24 maja 2016

Blisko 40 przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 1 odwiedziło Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku. Uczniowie III liceum Ogólnokształcącego – klas mundurowych realizowali powyższy projekt prowadząc zajęcia profilaktyczne w przedszkolu w minionym roku szkolnym . W dniu dzisiejszym podsumowano projekt i tym samym najmłodsi mogli odwiedzić popularny Mechanik. Przedszkolacy uczestniczyli w zabawach sportowych , mogli także zobaczyć musztrę , którą poprowadziła podkom. Aneta Komorowska z Komendy Powiatowej Policji – nauczycielka klas mundurowych. Wiele emocji wzbudziła galeria zdjęć , będąca podsumowaniem całego roku zajęć.Przyszli mundurowi przygotowali dla najmłodszych medale, drobne upominki, a na koniec słodki poczęstunek. Projekt przygotowali wychowawcy klas mundurowych.

Zdjęcia na Facebooku