Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Radomsku

Dodano: 1 września 2021

Dziś rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godz. 9 klasy starsze, a o godz. 11 sześć klas pierwszych. Witamy serdecznie wszystkich uczniów w progach Mechanika! Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie dla nas wszystkich udany! 🙂
1 września to także rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Do tych wydarzeń nawiązywały występy artystyczne naszej młodzieży. W wymowny sposób zaprezentowali oni skutki wojenne oraz oddali hołd ofiarom. Do wydarzeń tych nawiązała w swoim przemówieniu także Pani Dyrektor Ewa Grodzicka.
Uroczystości związane z rozpoczęciem roku szkolnego odbywały się w reżimie sanitarnym. Najbliższy czas wskazuje na to, że będziemy musieli nadal nosić maseczki, trzymać dystans społeczny oraz przestrzegać innych zasad związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania koronawirusa. O szczegółach mówili i będą mówić Wam w najbliższym czasie wychowawcy.
W szkole widzimy się już jutro, do zobaczenia! 🙂

Zobacz fotorelację