Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dodano: 1 września 2022

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Radomsku rozpoczął nowy rok szkolny! Podczas uroczystości na sali gimnastycznej odbyły się występy artystyczne uczniów z klasy III mundurowej i rehabilitacyjno-zdrowotnej III LO. Występy ta nawiązywały do wydarzeń z drugiej wojny światowej, która rozpoczęła się dokładnie 83 lata temu. Ofiary wojny upamiętniliśmy minutą ciszy. Dyrektor Ewa Grodzicka powitała po wakacjach wszystkich uczniów, a szczególnie tych, którzy rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w ZSP nr 1. W rozpoczynającym się roku szkolnym w Mechaniku będzie ok. 750 uczniów, w tym aż osiem klas pierwszych – trzy w III LO, trzy w Technikum Mechaniczno-Budowlanym i dwie w Branżowej Szkole I stopnia. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego i widzimy się jutro na pierwszych lekcjach!

Zobacz fotogalerię