Spotkanie informacyjne – Rekrutacja do projektu „Praktyka czyni mistrza” – wyjazd maj 2019

Dodano: 28 listopada 2018

W ostatni piątek – 23 listopada 2018 r. w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z uczniami klas drugich i trzecich Technikum Mechaniczno – Budowlanego w ramach europejskiego projektu „Praktyka czyni mistrza”. Jest on skierowany do uczniów i uczennic Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku z następujących profili zawodowych:

• technik geodeta

• technik budownictwa

• technik mechanik

• technik pojazdów samochodowych

Spotkanie zorganizował koordynator projektu: mgr inż. Damian Pawlikowski oraz opiekunowie wiosennego wyjazdu mgr Dagmara Wiankowska i mgr inż. Jarosława Chlastacza. Miało ono charakter informacyjno-rekrutacyjny i dotyczyło wyjazdu 20 uczniów kształcących się w Technikum Mechaniczno – Budowlanym w okresie 06-31 maja 2019 r. do Bristolu na zagraniczne praktyki zawodowe w angielskich przedsiębiorstwach.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

Uczestnicy mobilności będą mieć zapewnione: transport, nocleg, wyżywienie, kieszonkowe, atrakcyjne staże w angielskich przedsiębiorstwach, interesujący program spędzania czasu wolnego, ubezpieczenie oraz przygotowanie językowe, kulturowe i pedagogiczne przed wyjazdem.

Zainteresowanie uczniów było bardzo liczne i w sumie rozdano prawie 50 kart zgłoszeniowych. Prosimy o terminowe składanie pobranych wniosków do koordynatora projektu – mgr Damiana Pawlikowskiego w terminie do 31.11.2018 r. Po ocenie złożonych wniosków Komisja Rekrutacyjna dnia 10.12.2018 r. przedstawi listę 20 uczestników zakwalifikowanych do wzięcia udziału w projekcie.

POWODZENIA!

Projekt realizowany przy wsparciu Funduszy Europejskich.

fundusze_podwojne_2

mgr inż. Damian Pawlikowski