„TAK, POMAGAM!” – ogólnopolska zbiórka żywności

Dodano: 7 grudnia 2018

W piątek 7 grudnia 2018 r. Szkolne Koło Caritaswłączyło się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności „Tak – pomagam!”. Wolontariuszki zbierające żywność to uczennice z klasy I i III o profilu rehabilitacyjno – zdrowotnym oraz z klasy II o profilu mundurowym. Pozyskały one artykuły codziennej potrzeby takie jak: mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, herbata, słodycze oraz konserwy mięsne i rybne, słodycze itp.

Tym razem zebrano 83 kg żywności, z której przygotowano 19 paczek. W pierwszej kolejności są one przeznaczone dla uczniów naszej szkoły znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Pracownikom „Biedronki” przy ul. Krasickiego 5 w Radomsku, wszystkim ofiarodawcom oraz ludziom wielkiego serca bardzo dziękujemy.

Opiekun SKC mgr Anna Olejnik

skc_2018_2