Tydzień z profilaktyką – rozpoczynamy działania

Dodano: 1 kwietnia 2019

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 rozpoczęliśmy działania w ramach Tygodnia z Profilaktyką. Uczniowie będą uczestniczyć w przedsięwzięciach, które mają na celu zapobieganie zachowaniom ryzykownym. Dziś młodzież klas II i III licealnych oraz technicznych uczestniczyła w prelekcji pani Magdaleny Matusiak z krwiodawstwa w Łodzi. Uczniowie zapoznani zostali z zasadami i warunkami jakie należy spełnić żeby zostać honorowym krwiodawcą. Oprócz tego miała miejsce akcja informacyjna nt. agresji, cyberprzemocy, narkotyków i dopalaczy. Już jutro zapraszamy min. na spektakl „Przyszłość” i dodawanie krwi, a także profilaktykę z Kino za Rogiem. Wydarzenia z Tygodnia z Profilaktyką będzie można obejrzeć w sprawozdaniu telewizyjnym dzięki uprzejmości Niezależnej Telewizji Lokalnej NTL.