Uczniowie na zajęciach przed wylotem do Turcji

Dodano: 17 października 2018

W najbliższą niedzielę nasi uczniowie polecą do Turcji w ramach projektu „Mobile applications to ease learning for students”. Odbyli oni właśnie zajęcia z przygotowania pedagogicznego, kulturowego oraz językowego. Zajęcia te miały na celu pomóc młodzieży w lepszej adaptacji poza granicami Polski. Z rozmów z nimi wynika, że są już zdecydowanie lepiej przygotowani do podróży 🙂

Zuzanna Borek (klasa II LO – rehabilitacyjno-zdrowotna), Patrycja Rylik (klasa III LO – rehabilitacyjno-zdrowotna), Mateusz Bąkowicz (klasa II technikum geodezyjnego) oraz Cezary Choma (klasa II technikum geodezyjnego) to czworo uczniów naszej szkoły, którzy przez tydzień będą m.in. tworzyć aplikacje na telefony komórkowe, poznawać dorobek kulturowy dalekiego państwa, a także integrować się ze swoimi tureckimi rówieśnikami. Podczas wizyty w Turcji opiekę nad uczniami sprawować będą mgr Monika Zając i mgr Paweł Dudek.

Projekt jest realizowany przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+.

turcja_przygotowania2

turcja_przygotowania3