Umowa z Wydziałem Budownictwa Politechniki Częstochowskiej podpisana

Dodano: 17 grudnia 2018

W dn. 14.12.2018 roku została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Wydziałem Budownictwa Politechniki Częstochowskiej, a naszą szkołą.

Reprezentantami ZSP nr 1 byli Pani Dyrektor mgr Ewa Grodzicka, Pan Wicedyrektor mgr inż. Cezary Bąbka oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych mgr inż. Anna Roksela (koordynator z ramienia szkoły). Spotkanie z Dziekanem Wydziału Budownictwa dr hab. inż. prof. nadzw. Maciejem Majorem oraz Prodziekanem ds. Nauczania dr inż. Jackiem Halbiniakiem odbyło się w Biurze Dziekana Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej. Koordynatorem wszystkich działań związanych z podpisaniem umowy był Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z zagranicą i przemysłem dr hab. inż. prof. nadzw. Jacek Selejdak, który ze względu na pełnione obowiązki służbowe poza placówką nie mógł uczestniczyć w spotkaniu.

Uroczyste podpisanie umowy i rozmowa dotycząca bieżącej sytuacji na rynku pracy dla inżynierów i techników oraz ustalenie programu współpracy na najbliższe miesiące odbyły się w świątecznej atmosferze. Nie zabrakło bowiem życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych. Tym jednym, wspólnym było życzenie kształcenia wykwalifikowanej kadry ludzi przynoszących dumę swoim placówkom edukacyjnym i usatysfakcjonowanych wykonywanym zawodem.

Liczymy na to, że wzajemna współpraca pomoże w spełnieniu tego życzenia.

mgr inż. Anna Roksela