Wielcy Mechanicy, czyli nasi wspaniali absolwenci- Kuba Ojrzyński

Dodano: 11 maja 2021

Uwaga, uwaga! Kuba Ojrzyński jest Wielkim Mechanikiem.

Pracuje w największej polskiej wywiadowni gospodarczej, czyli w Krajowym Rejestrze Długów.

Ukończył psychologię w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, a wcześniej uczęszczał do III LO w naszym Mechaniku. Studiując, miał jasno obrany cel zawodowy, do którego sukcesywnie dążył. Stale rozwijał zakres swoich kompetencji. Teraz jest trenerem, coachem i zajmuje się szkoleniem pracowników między innymi w zakresie: zarządzania, komunikacji, prawa gospodarczego, skutecznych metod negocjacji i sprzedaży.

Praca, którą wykonuje, daje mu ogromną satysfakcję. Pozytywna motywacja jest dla niego ważna, ponieważ każdy dzień jest inny, a nowych wyzwań nie brakuje.

Swoje lata w Mechaniku wspomina bardzo dobrze. Twierdzi, że atmosfera społeczności szkolnej jest motorem napędowym do osiągania sukcesów i rozwijania własnych pasji.

Anna Bałut