„Wielcy Mechanicy, czyli nasi wspaniali absolwenci” – Marcin Jaguścik

Dodano: 6 kwietnia 2021

Kontynuując nasz cykl prezentujemy Wam dzisiaj sylwetkę kolejnego „Wielkiego Mechanika”, Marcina Jaguścika.

Jest on absolwentem technikum w klasie technik pojazdów samochodowych. Wybór szkoły średniej był dla niego oczywisty, ze względu na zainteresownia motoryzacyjne  oraz marzenia z tym związane. Zawsze wiedział, że jeśli praca to tylko z samochodami.  Ukończył Politechnikę Świętokrzyską na kierunku transport samochodowy. Obecnie pracuje na kierowniczym stanowisku w rodzinnej firmie

” Unicar Jaguścik”. Bardzo ceni sobie przygotowanie do studiów i pracy przez naszą szkołę. Niezwykle cenne umiejętności zyskał podczas praktyk zawodowych, a wykorzystywał je już podczas studiów, co dawało mu tzw „lekkość studiowania”. Miło wspomina atmosferę szkolnych lat i wsparcie nauczycieli, z którymi do dziś utrzymuje bardzo dobre stosunki. Można śmiało powiedzieć, że Marcin z Mechanikiem  zwiazany jest emocjonalnie – u nas poznał swoją żonę!

Anna Bałut