„Wiem dlaczego wybieram” z Klubem Młodego Samorządowca

Dodano: 23 kwietnia 2015

Już niebawem wybory prezydenckie. Mając na uwadze bardzo małe zainteresowanie społeczeństwa ,w szczególności młodzieży, udziałem w wyborach uczniowie organizują działania mające na celu zwiększenie frekwencji wyborczej.

Klub Młodego Samorządowca, który wspiera w działaniach „Młodzież dla Europy” z Klubu Europejskiego z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Radomsku, postanowił wesprzeć młodszych kolegów w realizowanym przez nich projekcie „Wiem dlaczego wybieram” 22 kwietnia na ulicach Radomska młodzież z Mechanika i Gimnazjum nr 3 zachęcała mieszkańców naszego miasta do udziału w wyborach. Happening przebiegł pod hasłem MIM. Uczestnicy swoim wyglądem , ruchem, bez słów propagowali powyższą inicjatywę.

To nie pierwsze wspólne przedsięwzięcie uczniów Publicznego Gimnazjum nr 3 i uczniów naszej szkoły. KMS uczestniczył w debacie organizowanej przez Klub Europejski w MDK, a już w maju kolejna wspólna akcja!

Klub Młodego Samorządowca

Zobacz zdjęcia na Facebooku