Wykaz podręczników dla klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020

Dodano: 27 czerwca 2019

Poniżej znajduje się plik z wykazem podręczników dla klas pierwszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole, zarówno po ukończeniu ośmiu klas szkoły podstawowej, jak i po ukończeniu gimnazjum. Plik składa się z sześciu stron, a każda strona jest wykazem dla innego typu szkoły. Uczeń lub rodzic, który planuje zakupić podręczniki, może więc w łatwy sposób wydrukować sobie tylko jedną właściwą stronę.

Do wyboru są więc wykazy: dla uczniów liceum po szkole podstawowej, dla uczniów liceum po gimnazjum, dla uczniów technikum po szkole podstawowej, dla uczniów technikum po gimnazjum, dla uczniów szkoły branżowej I stopnia po szkole podstawowej, dla uczniów szkoły branżowej I stopnia po gimnazjum.

Uwaga, jeśli w wykazie nie ma jakiegoś przedmiotu, to znaczy, że jest on realizowany w późniejszych klasach lub realizacja nie wymaga podręcznika.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW PLIK .DOC

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW PLIK .PDF