XX RADOMSZCZAŃSKIE DNI RODZINY „Rodzina Sercem Cywilizacji miłości”

Dodano: 7 czerwca 2019

W ramach Radomszczańskich Dni Rodziny 6 czerwca gościliśmy w naszej szkole ks. dr Marka Dziewieckiego. Jest on ekspertem Ministerstwa Edukacji z zakresu przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”. Ksiądz Dziewiecki to także autor kilkunastu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień. W latach 1999-2014 pełnił funkcję krajowego duszpasterza powołań, a od 2003 funkcję wicedyrektora Europejskiego Centrum Powołań. Od 2000 jest dyrektorem radomskiego telefonu zaufania „Linia Braterskich Serc”.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie z następujących klas: I technikum samochodowego, II technikum, I liceum o profilu rehabilitacyjno-zdrowotnym, II liceum o profilu rehabilitacyjno-zdrowotnym.