Zaprojektowały i zdobyły II miejsce i wyróżnienie

Dodano: 31 maja 2019

W czwartek 30 maja dwie uczennice klas technicznych odebrały nagrody z rąk władz Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej oraz przedstawiciela firmy Dreier, zdobyte w II Edycji Konkursu „Zaprojektuj elewację”.

Oliwia Łysik, która uczy się w klasie drugiej w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej za swój projekt elewacji domu zdobyła II miejsce i otrzymała nagrodę rzeczową w postaci wysokiej klasy smartfona.

Drugiej laureatce Katarzynie Skubij , uczennicy klasy pierwszej technikum budowlanego, przyznane zostało II wyróżnienie Koła Naukowego „Architektury”, Kasia również otrzymała nagrodę rzeczową.

Nie zabrakło też dyplomów oraz pucharu, które z dumą będziemy prezentować w murach naszej szkoły.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!