Zawieszki z drukarki 3D na Dzień Kobiet!

Dodano: 8 marca 2022

Nasi uczniowie z klasy III ZOMP (operator obrabiarek skrawających) wpadli na świetny pomysł w związku z przypadającym 8 marca Dniem Kobiet! Postanowili oni wykorzystać swoje praktyczne umiejętności i wykonali dla bliskich pań gustowne zawieszki na drukarce 3D. W ramach przedmiotu pracownia wspomagania wytwarzania najpierw stworzyli projekt w programie Fusion 360 (to platforma oprogramowania do modelowania 3D, CAD, CAM i PCB w chmurze umożliwiająca projektowanie i wytwarzanie produktów). Następnie uczniowie wydrukowali zawieszki na drukarkach 3D – XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO. Jest to świetny przykład wykorzystywania wiedzy w praktyce, gdzie efekty przewyższają oczekiwania. Natomiast wszystkim Paniom z okazji ich święta, uczniowie wraz z nauczycielem, życzą samych słonecznych dni, wiele uśmiechu na co dzień i spełnienia wszystkich marzeń!

mgr inż. Urszula Młynarczyk