Zawody o Puchar Komendanta Woj.Policji w Łodzi

Dodano: 18 kwietnia 2018

Dzisiaj,18.04.2018,na Hali Powiatowej ,odbyły się eliminacje do Konkursu dla uczniów klas średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.Udział wzięło 6 zespołów ze szkół naszego powiatu.Celem konkursu jest „umacnianie wśród młodzieży zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa a także promowanie służby w Policji.”

Pierwszy etap składał się z części teoretycznej i praktycznej,Drużyna mająca w składzie dwie dziewczyny i dwóch chłopców,rozwiązywała wspólnie test-30 pytań,następnie odbył się sprawnościowy tor przeszkód.Nasz team z obsadą: Paulina Królak, Monika Dworzyńska,Dominik Kotala,Bartłomiej Kempa i rezerwa- Skalski Kacper-poradzili sobie dobrze z testem,a sztafetowy tor przeszkód,pokonali z najlepszym czasem,jednak kilka błędów w trakcie przesądziło o miejscu ,jakie zajęli.A Jesteśmy na dobrym DRUGIM MIEJSCU !!!Sukcesem może pochwalić się Paulina Królak,która bezbłędnie pokonała tor,z najlepszym czasem spośród dziewcząt.

Ja,jako opiekun drużyny jestem dumna z postawy naszych uczniów.

mgr Paulina Grotowska