Znamy zwycięzców VI Edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej „ Środowisko- Przyroda- Człowiek”!!!

Dodano: 12 kwietnia 2018

Dnia 12 kwietnia 2018 roku odbył się w naszej szkole finał VI Edycji Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „ Środowisko, Przyroda, Człowiek” dla szkół gimnazjalnych powiatu radomszczańskiego. Do finału przystąpiło 9 gimnazjów i 30 uczniów naszego powiatu. Nagrody, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Radomsku oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku, przypadły najlepszym:
W KATEGORII PREZENTACJA MULTIMEDIALNA
1. „Atrakcje turystyczne powiatu radomszczańskiego”.
I miejsce WERONIKA BOREK z PSP w Strzałkowie
II miejsce MARTA PLUTA z PSP nr 2 w Radomsku
III miejsce SANDRA KACZMAREK z PSP w Kobielach Wielkich
2. „Smog a zdrowie człowieka”.
I miejsce KINGA PIKIEL z PSP w Kobielach Wielkich
II miejsce KINGA PRZYBYŁO z PG w Lgocie Wielkiej
III miejsce NATALIA DROGOSZ z PSP w Radziechowicach

W KATEGORII POSTER
1. „Atrakcje turystyczne powiatu radomszczańskiego”.
I miejsce ALICJA MARTELA z PSP nr 1 w Radomsku
II miejsce JULIA SMĘDZIK z PSP nr 1 w Radomsku
III miejsce – nie przyznano
2. „Smog a zdrowie człowieka”.
I miejsce ALEKSANDRA HAJDUK z PSP w Przedborzu
II miejsce JULIA PISKORZ z PSP nr 2 w Radomsku
III miejsce MAJA PIOTROWSKA z PSP nr 2 w Radomsku

NAGRODA SPECJALNA JURY
WERONIKA MIŚKIEWICZ z PSP w Kodrębie za pracę plastyczną „Atrakcje turystyczne powiatu radomszczańskiego”.
OLGA CIAPIŃSKA z PSP nr 7 w Radomsku za pracę plastyczną „Smog a zdrowie człowieka”.

Organizatorzy dziękują sponsorom:
– Powiat Radomszczański
– PGK Sp. z o.o. Radomsku

Konkursowi towarzyszyła sesja popularno- naukowa, podczas której wystąpiły Panie Magdalena Jurek i Anna Mazur przedstawicielki, Działu Ochrony Środowiska Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku. Wygłosiły one wykład na pt. „Niskim emisjom mówimy STOP”. Uczestnicy konkursu wychodzili z uśmiechami na twarzach, a nam organizatorom towarzyszyła satysfakcja z udanego, stojącego na wysokim poziomie konkursu. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorzy: Beata Jabłońska, Edyta Łyp, Anna Bałut