Absolwenci z roku 1950

Państwowa Szkoła Przemysłowa w Radomsku

Klasa III A

1. Barwicki Michał
2. Brzeski Stefan
3. Bugdal Henryk
4. Cichuta Marian
5. Cieślik Zdzisław
6. Chrostowski Alfons
7. Duda Jan
8. Gawiński Mirosław
9. Gbur Zenon
10. Golik Stanisław
11. Jakubowski Bogusław
12. Jasiak Czesław
13. Kokoszka Edward
14. Koniarski Jan
15. Kuźnicki Adam
16. Kwaczała Józef
17. Majewski Tadeusz
18. Marchwiński Józef
19. Matyja Wacław
20. Michałek Witold
21. Musiał Henryk
22. Ozga Zbigniew
23. Rębielak Władysław
24. Sadawa Zygmunt
25. Skulimowski Józef
26. Węgrzyński Stanisław
27. Wojciechowski Witold
28. Wolski Edward
29. Woźniak Marian
30. Woźnicki Feliks

Klasa III B

1. Bartnik Jan
2. Cichowlas Marian
3. Czyż Kryspin
4. Dębski Witold
5. Dymecki Tadeusz
6. Janas Ryszard
7. Kaleciński Tadeusz
8. Łęczycki Tadeusz
9. Madejczyk Bogdan
10. Michalski Stanisław
11. Nagodziński Zenon
12. Nowicki Kazimierz
13. Patek Jerzy
14. Pawłowski Mirosław
15. Piechorowski Remigiusz
16. Soboń Józef
17. Siemiński Stanisław
18. Saternus Stanisław
19. Stępień Marian
20. Sikorski Eugeniusz
21. Stefanek Tadeusz
22. Szewczyk Kazimierz
23. Synowicz Józef
24. świtała Julian
25. Tuliński Mieczysław
26. Trajdos Stefan
27. Trojan Mieczysław
28. Tkaczyk Józef
29. Waloch Ryszard
30. Woldan Jerzy
31. Woch Alojzy

Państwowe Gimnazjum Przemysłowe

Klasa III A

1. Bednarski Mieczysław
2. Cierpisz Marian
3. Cudak Czesław
4. Ćwiek Marian
5. Ira Stanisław
6. Jagusiak Zdzisław
7. Jędruszek Józef
8. Kowalczyk Marian
9. Kowalczyk Henryk
10. Karczewski Mieczysław
11. Kowalski Marian
12. Kucharski Ryszard
13. Kotlewski Marian
14. Kowalski Remigiusz
15. Lacek Tadeusz
16. Majak Wiesław
17. Mizera Stanisław
18. Ptaszek Józef
19. Potęga Władysław
20. Politański Jan
21. Saternus Stanisław
22. Szczepocki Józef
23. Siwczyk Mieczysław
24. Siedlecki Henryk
25. Tuliński Mieczysław
26. Urbaniak Józef
27. Witalewski Kazimierz
28. Wcisły Zenon
29. Wrona Władysław
30. Zygma Mieczysław
31. Zając Wiesław

Klasa III B

1. Bednarski Bronisław
2. Bendor Bogdan
3. Borowiecki Stanisław
4. Leonard Cieciura
5. Dobrowolski Lech
6. Dukiewicz Zygmunt
7. Dyguda Józef
8. Jaros Jan
9. Kapica Jan
10. Kośny Stanisław
11. Kowalski Zdzisław
12. Kowalczyk Lubomir
13. Kowalski Tadeusz
14. Kozłowski Jerzy
15. Krzak Stanisław
16. Kubasiak Zygmunt
17. Kwaczała Władysław
18. Majewski Antoni
19. Nems Stanisław
20. Nems Ryszard
21. Nowicki Jerzy
22. Ociepa Leszek
23. Pilarski Zenon
24. Piwowarczak Stanisław
25. Rozpara Stanisław
26. Rudzki Witold
27. Sadura Władysław
28. Saternus Eugeniusz
29. Skalik Tadeusz
30. Staniszewski Józef
31. Szczepański Eligiusz
32. Szwaja Czesław
33. Tondel Tadeusz
34. Tuliński Zdzisław
35. Walicki Czesław
36. Wilamski Jan
37. Wilk Stanisław
38. Zatoński Marian

Jeśli znalazłeś błąd lub nieścisłość w powyższych wykazach, poinformuj nas proszę: webmaster@radomsko.edu.pl

Podziel się tą wiadomością:
    Uwaga!

    Czujnik jakości powietrza





    Patronat medialny