Absolwenci z roku 1951

Szkoła Przemysłowa Z.P. Metalurgia w Radomsku

Klasa III A

1. Banaszczyk Jan
2. Czupiała Henryk
3. Chobot Henryk
4. Chamczyk Jan
5. Dziegieć Mieczysław
6. Dziadkiewicz Marian
7. Gorzoń Zdzisław
8. Gębicz Jan
9. Gieroń Kazimierz
10. Jędrzejczyk Mieczysław
11. Janusek Wacław
12. Janecki Stanisław
13. Koza Zdzisław
14. Kolba Aleksy
15. Krawczykowski Karol
16. Kowalski Ryszard
17. Kułak Mirosław
18. Karliński Włodzimierz
19. Kaczmarek Ignacy
20. Kazimierski Edward
21. Kubala Mieczysław
22. Krawczyk Bronisław
23. Kupka Edward
24. Królik Waldemar
25. Karkoszka Zdzisław
26. Kaczmarek Zbigniew
27. Krawczyk Zygmunt
28. Lasoń January
29. Lesiński Jan
30. Łukasik Henryk
31. Łągiewka Jan
32. Łuszczyn Mieczysław
33. Łapeta Zdzisław
34. Łapeta Edward
35. Mielczarek Jerzy
36. Mruklik Kazimierz
37. Mulczyk Władysław
38. Machura Tadeusz
39. Myślin Eugeniusz
40 Orziński Kazimierz
41. Szyda Tadeusz

Klasa III B

1. Bąkowicz Marian
2. Bińczyk Henryk
3. Ciesielski Tadeusz
4. Gała Donat
5. Kuliś Zdzisław
6. Lipin Ryszard
7. Łapeta Edward
8. Nalewajka Zdzisław
9. Osiński Kazimierz
10. Owczarek Waldemar
11. Pawłowski Antoni
12. Pawłowski Kazimierz
13. Pasak Zygmunt
14. Pokora Zbigniew
15. Piętakiewicz Henryk
16. Płomiński Henryk
17. Rochowski Ryszard
18. Retyk Wiktor
19. Rombel Henryk
20. Stępień Stanisław
21. Sambor Władysław
22. Siemiński Henryk
23. Siemiński Bogdan
24. Siewier Zdzisław
25. Szelka Edward
26. Sobczyk Edward
27. Stypka Stanisław
28. Stępień Izydor
29. Szczęsny Jan
30. Spadło Stefan
31. Tazbir Jan
32. Zamożniak Józef
33. Zbroja Zdzisław
34. Zatoński Jan
35. Wieczorek Marian
36. Włodarczyk Henryk
37. Włoszczyński Bogdan
38. Zawadzki Zbigniew

Gimnazjum Przemysłowe Z.P. „Metalurgia”

Klasa III A

1. Biernacki Jan
2. Borciuch Kazimierz
3. Bryczek Marian
4. Chobot Eugeniusz
5. Chrostowski Eugrniusz
6. Dąbrowski Albin
7. Dygudaj Alfred
8. Dymka Marian
9. Fit Czesław
10. Knop Józef
11. Kozłowski Edmund
12. Królak Alfons
13. Kubala Zdzisław
14. Kuliś Józef
15. Kurek Jerzy
16. Kopiecki Stanisław
17. Makowski Kazimierz
18. Marchewka Jerzy
19. Mrozowicz Stefan
20. Musiał Józef
21. Nowak Romuald
22. Owczarek Tadeusz
23. Rudzki Józef
24. Rutkowski Jerzy
25. Siwczyk Stanisław
26. Ślęzak Wiesław
27. Suchaniak Stanisław
28. Świtalski Mieczysław
29. Szczerbiński Zdzisław
30. Strzelczyk Konstanty
31. Ślęzakiewicz Wiesław
32. UrbańskI Andrzej
33. Wadas Zdzisław
34. Wojtala Stanisław

Klasa III B

1. Adamek Jerzy
2. Broszkiewicz Eugeniusz
3. Bakalarz Stefan
4. Chrząszcz Zdzisław
5. Domagała Ryszard
6. Dymecki Zbigniew
7. Duda Waldemar
8. Garbaciak Zenon
9. Gawroński Jerzy
10. Gabryś Bronisław
11. Gonera Zdzisław
12. Kura Henryk
13. Kleszczewski Jerzy
14. Kotlicki Wiesław
15. Kaczmarek Józef
16. Kuliński Jan
17. Karasek Jan
18. Leszczyński Włodzimierz
19. Łotecki Ryszard
20. Michoń Edward
21. Mękwiński Jan
22. Olbrych Jan
23. Poteralski jerzy
24. Pukacz Czesław
25. Pałka Stanisław
26. Ptaszek Stanisław
27. Pruciak Stanisław
28. Starostecki Jerzy
29. Szczepański Henryk
30. Ślęzak Jan
31. Szczepański Jan
32. Woldan Piotr

Jeśli znalazłeś błąd lub nieścisłość w powyższych wykazach, poinformuj nas proszę: webmaster@radomsko.edu.pl

Podziel się tą wiadomością:
    Uwaga!

    Czujnik jakości powietrza





    Patronat medialny