Absolwenci z roku 1952

Gimnazjum Przemysłowe Z.P. „Metalurgia”

Klasa III A
Wychowawca: mgr Jędrzejczyk Kazimierz

1. Bąk Władysław
2. Bednarski Bronisław
3. Bednarski Mieczysław
4. Bendor Bogdan
5. Cudak Czesław
6. Cieślik Zdzisław
7. Ćwiek Marian
8. Dobrowolski Lech
9. Dobrakowski Mieczysław
10. Dyguda Józef
11. Iskrzyński Hieronim
12. Jaros Jan
13. Jędruszek Józef
14. Kowalczyk Henryk
15. Kowalczyk Marian
16. Kowalczyk Lubomir
17. Kowalski Marian
18. Kowalski Remigiusz
19. Kowalski Tadeusz
20. Kowalski Zdzisław
21. Kozłowski Jerzy
22. Karczewski Mieczysław
23. Kośny Stanisław
24. Kubasiak Zygmunt
25. Kucharski Ryszard
26. Kotlewski Marian
27. Krzak Stanisław
28. Nowicki Jerzy
29. Pawłowski Mirosław
30. Potęga Władysław
31. Politański Jan
32. Pilarski Zenon
33. Rozpara Stanisław
34. Staniszewski józef
35. Skalik Tadeusz
36. Siwczyk Mieczysław
37. Siedlecki Henryk
38. Suchaniak Marian
39. Szczepocki Józef
40. Szwaja Czesław
41. Tondel Tadeusz
42. Walicki Czesław
43. Wilamski Jan

Klasa III B
Wychowawca: mgr Sankowski Stanisław

1. Bakalarz Stefan
2. Biernacki Jan
3. Broszkiewicz Eugeniusz
4. Bryczek Marian
5. Bubel Ryszard
6. Chobot Eugeniusz
7. Chrząszcz Zdzisław
8. Czech Jerzy
9. Czyż Jerzy
10. Duda Waldemar
11. Dygudaj Alferd
12. Dymka Marian
13. Garbaciak Zenon
14. Gawroński Jerzy
15. Karasek Jan
16. Kozłowski Edmund
17. Królak Alfons
18. Kuliński Jan
19. Kura Henryk
20. Lewczyk Jan
21. Marchewka Jerzy
22. Nowak Romuald
23. Owczrek Tadeusz
24. Palt Werner
25. Rudzki józef
26. Rudzki Witold
27. Rutkowski Jerzy
28. Siwczyk Stanisław
29. Ślęzak Wiesław
30. Starostecki Jerzy
31. Świtalski Mieczysław
32. Szczepański Jan
33. Szadkowski Henryk
34. Szczerbiński Zdzisław
35. Wystub Gotfryd

Technikum Mechaniczne Ministerstwa Przemysłu Ciężkiego

Klasa III C
Wychowawca: mgr inż. Pluciński Edward

1. Bartnik Zdzisław
2. Ciesielski Janusz
3. Chrostowski Eugeniusz
4. Dąbrowski Albin
5. Dukiewicz Zygmunt
6. Fit Czesław
7. Gbur Zenon
8. Głogosz Piotr
9. Górny Aleksander
10. Janecki Stanisław
11. Janusek Bolesław
12. Jakubczak Kazimierz
13. Koćwin Stanisław
14. Kapuściński Witold
15. Kołodziejczyk Kazimierz
16. Kubiak Kazimierz
17. Kubala Zdzisław
18. Kapica Jan
19. Kuliński Jan
20. Kaczmarek Lucjan
21. Łotecki Ryszard
22. Malce Marian
23. Majchrzak Stanisław
24. Mękwiński Jan
25. Nagodziński Zenon
26. Olbrych Jan
27. Pieprzowski Józef
28. Pawłowski Kazimierz
29. Paniewski Adam
30. Piwowarczyk Stanisław
31. Poteralski Jerzy
32. Schab Czesław
33. Szczelecki Henryk
34. Stypka Stanisław
35. Sieradzki Ireneusz
36. Saternus Eugeniusz
37. Siemiński Bogdan
38. Strzelczyk Konstanty
39. Wadas Zdzisław
40. Wiewióra Waldemar
41. Witalewski Kazimierz
42. Wcisły Zenon
43. Zatoński Jan
44. Zając Wiesław

Jeśli znalazłeś błąd lub nieścisłość w powyższych wykazach, poinformuj nas proszę: webmaster@radomsko.edu.pl

Podziel się tą wiadomością:
    Uwaga!

    Czujnik jakości powietrza





    Patronat medialny