Zakończenie roku w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 4

Dodano: 16 czerwca 2014

13 czerwca uczniowie trzecich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 4 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku odebrali świadectwa ukończenia szkoły. W tym roku szkolnym szkołę ukończyli mechanicy pojazdów samochodowych, elektromechanicy pojazdów samochodowych i mechanicy – monterzy maszyn i urządzeń. I choć to koniec edukacji to przed absolwentami jeszcze egzamin zawodowy z częścią teoretyczną i praktyczną.

Podczas zakończenia roku szkolnego nie brakowało ciepłych słów. Dyrektor ZSP nr 1 Pani Ewa Grodzicka pożegnała młodzież wręczając wyróżnionym świadectwa i dyplomy. Były życzenia dalszych sukcesów w życiu zawodowym, powodzenia na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe, ale też podziękowania za zaangażowanie i wkład na rzecz szkoły.

zsz2
zsz3