Uczniowie Mechanika pomagali w Radomszczańskim Biegu Ekstremalnym

Dodano: 7 października 2018

Uczniowie klas mundurowych oraz rehabilitacyjno-zdrowotnej w ramach współpracy z MOSiR Radomsko pomagali w organizacji II Radomszczańskiego Biegu Ekstremalnego ,,EXTREME”. Oprócz obowiązków mieli przyjemność spotkać się z Robertem Parzęczewskim, młodzieżowym zawodowym Mistrzem Świata w boksie, żołnierzami z Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM, Grupy Rekonstrukcji Historycznej GRH ,,Parasol”. Okazją było także spotkanie z Przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim oraz 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Jeśli chodzi o aspekt sportowy zwycięzcą tegorocznego biegu został Kamil Hap, a na drugim miejscu uplasował się Mariusz Rozpędzki. Obaj Panowie to absolwenci popularnego ,,Mechanika”.

Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku oraz Miasto Radomsko.