Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „ Środowisko, przyroda, człowiek”

Dodano: 4 marca 2015

Zapraszamy Was, Drodzy Gimnazjaliści do udziału w Konkursie Wiedzy Przyrodniczej „Środowisko, przyroda, człowiek”.
Konkurs ten kierujemy do uczniów III klas gimnazjów powiatu radomszczańskiego.
Ma on na celu propagowanie wiedzy przyrodniczej, motywowanie Was do poszerzania zainteresowań z zakresu biologii, chemii, geografii oraz ekologii i ochrony środowiska.
Jest to również świetny sposób na pogłębione przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego!
Edukacja przyrodnicza i ekologiczna ma w naszej Szkole wieloletnią tradycję, a proponowany przez nas Konkurs jest formą integracji młodzieży z różnych środowisk o wspólnych zainteresowaniach.
Konkurs Wiedzy Przyrodniczej przebiegać będzie w dwóch etapach:
I- na poziomie poszczególnych szkół gimnazjalnych ( test- 30 pytań),
II- finałowy (wezmą w nim udział najlepsi uczniowie gimnazjów), który odbędzie się w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Radomsku przy ulicy Brzeźnickiej 20.
Podczas finału, który odbędzie się 16 kwietnia 2015 roku przewidziano różne atrakcje, np.
pokaz musztry klas mundurowych naszej szkoły, pokaz fitness (będący elementem lekcji wychowania fizycznego w naszej szkole) oraz inne.
Dodatkowe pytania prosimy kierować na skrzynkę:  konkurs.przyrodniczy.zsp1@onet.pl

Do pobrania są: regulamin i zgłoszenie do konkursu.