„Mundurowe przedszkolaki” – projekt klas mundurowych podsumowany

Dodano: 8 czerwca 2018

Uczniowie klas mundurowych III Liceum Ogólnokształcącego w ZSP nr 1 podsumowali projekt zajęć profilaktycznych ” Mundurowe Przedszkolaki”. W minionym roku młodzież prowadziła zajęcia w Publicznym Przedszkolu nr 5 propagując szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Na zakończenie projektu to podopieczni przedszkola odwiedzili Mechanik. Uczniowie klasy III LMB, II LMA i I LMA zadbali o szereg atrakcji dla gości. Były zajęcia rekreacyjno – sportowe, musztra, zwiedzanie szkoły oraz wystawy zdjęć z podsumowaniem projektu. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz skromnych upominków. Jednak najwięcej emocji wzbudziła wizyta przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, którzy wręczyli dzieciom medale za wzorową postawę podczas realizacji przedsięwzięcia.