Nasi w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Dodano: 9 marca 2017

W dniu 8 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w internetowym konkursie przeprowadzanym corocznie w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Kategoria Młody Mechanik jest odpowiednią dla zainteresowanych, co potwierdzane jest swoją obecnością już od kilku lat. Konkurs przeprowadzany jest zawsze zespołowo. Dotyczy przede wszystkim wiedzy związanej z historią, serwisem, budową i zasadą działania pojazdów samochodowych, a także wszystkim innym, co powiązane jest z motoryzacją.  Polega na rozwiązaniu testu próbnego oraz składającego się w 90% z pytań zamkniętych i ograniczonego do 45 minut testu kwalifikacyjnego. Finał z udziałem 30-stu najlepszych drużyn odbędzie się 6 kwietnia 2017r. podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu. Trzymamy kciuki za naszych uczniów!

mgr inż. Daniel Dzieniarz

mechanicy1