Z Poradnią w drodze do szkoły

Dodano: 30 sierpnia 2021

W odpowiedzi na potrzeby uczniów, rodziców i nauczycieli wynikające z sytuacji powrotu do szkół po trudnym czasie zdalnego nauczania, specjaliści Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Radomsku chcą zaakcentować gotowość do udzielania pomocy we wszystkich aspektach funkcjonowania szkolnego i emocjonalno – społecznego dzieci i młodzieży. Chcą służyć radą i pomocą rodzicom i nauczycielom w ich trudnych działaniach wychowawczych i dydaktycznych. Dlatego pod hasłem „ Z Poradnią w drodze do szkoły” spotkają się z mieszkańcami miasta w dniu 1 września. Miejscem spotkania będzie Plac 3 Maja ( w razie niepogody hol MDK). W godzinach od 10:00 do 14:00 specjaliści będą udzielać informacji na temat form i zakresu udzielanej pomocy. Będzie można porozmawiać bezpośrednio z logopedą, pedagogiem, psychologiem.