Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Dodano: 18 marca 2014

Życzenia powodzenia w konkursach szybko się spełniły, bowiem uczeń klasy I tsg, Kamil Morawiec, zajął pierwsze miejsce w Multimedialnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Interaktywny spacer po krajach anglojęzycznych” na szczeblu powiatowym, który odbył się dnia 5.03.2014 r. w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych.

Natomiast 7.03.2014 r. nasi uczniowie wzięli udział w szkolnym etapie VI edycji Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu. Kamil, który już przygotowuje się pod okiem pani Dagmary Wiankowskiej, oraz Arkadiusz Stachera z klasy IV tb będą reprezentować naszą szkołę 28 marca na powiatowym etapie tego konkursu w Przedborzu. Trzymamy kciuki!

Tekst: mgr Dagmara Wiankowska