Uczniowie z klasy IV TB po praktykach

Dodano: 24 października 2014

Uczniowie ostatniej klasy technikum budowlanego zakończyli praktyki zawodowe.

Młodzież wykonała wiele prac remontowych na terenie szkoły, m.in. uzupełnianie ubytków w elewacji budynków, naprawa tynków i powłok malarskich na ścianach wewnętrznych, układanie kostki brukowej i palisad.

Oprócz praktyki zawodowej nasi uczniowie uczestniczą w zajęciach praktycznych, podczas których realizowane są treści programowe obejmujące  zagadnienia obowiązujące na egzaminie zawodowym. Są to m.in. roboty tynkarskie, murarskie, także rozbiórkowe. Budowlańcy brali udział szkoleniach organizowanych przez przedstawicieli firm budowlanych Xella i Sipur.

Młodzież klas czwartych, ale także ich młodsi koledzy, dzięki owocnej współpracy z radomszczańskimi firmami budowlanymi mogą  doskonalić swoje umiejętności zawodowe w takich firmach jak PROBUD czy Wiktor.

Na zdjęciach uczniowie klasy III TB.

bud1
bud2