den2018

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dodano: 13 października 2018

Dzień Edukacji Narodowej to święto, które w tym roku przypada na niedzielę. W Mechaniku uroczystości odbyły się więc już w piątek. Podczas uroczystej akademii pani Dyrektor Ewa Grodzicka złożyła życzenia wszystkim pracownikom oświaty, dziękując za poświęcenie i codzienną pracę. Była to też okazja do wyróżnienia nauczycieli, którzy w minionym roku szkolnym w szczególny sposób zaangażowali się w życie szkoły.

Lista nauczycieli wyróżnionych Nagrodą Dyrektora Szkoły:
- mgr Anna Bałut
- mgr Cezary Bąbka
- mgr Mirosława Choróbska
- mgr Paweł Dudek
- mgr Renata Koniarska
- mgr Robert Koniarski
- mgr Edyta Łyp
- mgr Magdalena Mokwa
- mgr Agata Pawłowska
- mgr Anna Pichit
- mgr inż. Renata Poteralska
- mgr Beata Raźniak
- mgr Monika Zając.

Warto także dodać, że Nagrodę Starosty Powiatu Radomszczańskiego otrzymali mgr Agnieszka Kułak i mgr Paweł Pichit.

W dalszej części akademii młodzież wystąpiła z programem artystycznym. Zaprezentowali oni największe hity lat 80. XX wieku. Można było więc posłuchać utworów Stinga („Englishman i New York”) czy też Eurythimcs („Sweet Dreams”). Mimo że hity te mają już kilkadziesiąt lat, niemal każdy je kojarzy i zna, więc obecni na akademii uczniowie oraz nauczyciele świetnie się przy tym bawili.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
życzymy