Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dodano: 13 października 2018

Dzień Edukacji Narodowej to święto, które w tym roku przypada na niedzielę. W Mechaniku uroczystości odbyły się więc już w piątek. Podczas uroczystej akademii pani Dyrektor Ewa Grodzicka złożyła życzenia wszystkim pracownikom oświaty, dziękując za poświęcenie i codzienną pracę. Była to też okazja do wyróżnienia nauczycieli, którzy w minionym roku szkolnym w szczególny sposób zaangażowali się w życie szkoły.

Lista nauczycieli wyróżnionych Nagrodą Dyrektora Szkoły:
– mgr Anna Bałut
– mgr Cezary Bąbka
– mgr Mirosława Choróbska
– mgr Paweł Dudek
– mgr Renata Koniarska
– mgr Robert Koniarski
– mgr Edyta Łyp
– mgr Magdalena Mokwa
– mgr Agata Pawłowska
– mgr Anna Pichit
– mgr inż. Renata Poteralska
– mgr Beata Raźniak
– mgr Monika Zając.

Warto także dodać, że Nagrodę Starosty Powiatu Radomszczańskiego otrzymali mgr Agnieszka Kułak i mgr Paweł Pichit.

W dalszej części akademii młodzież wystąpiła z programem artystycznym. Zaprezentowali oni największe hity lat 80. XX wieku. Można było więc posłuchać utworów Stinga („Englishman i New York”) czy też Eurythimcs („Sweet Dreams”). Mimo że hity te mają już kilkadziesiąt lat, niemal każdy je kojarzy i zna, więc obecni na akademii uczniowie oraz nauczyciele świetnie się przy tym bawili.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
życzymy