Konferencja w Światowy Dzień FAS

Dodano: 10 września 2022

Dzisiaj przypada ŚWIATOWY DZIEŃ FAS. W związku z realizacją programu profilaktycznego „FAS – ALKOHOLOWY ZESPÓŁ PŁODOWY – MAMO NIE PIJ! NIE KRZYWDŹ! KOCHAJ MNIE !” w dniu dzisiejszym odbyła się konferencja zorganizowana w Urzędzie Miasta w Radomsku w której uczestniczyły Dyrektor Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Radomsku Ewa Grodzicka, mgr Renata Koniarska oraz mgr Edyta Łyp. Konferencja dotyczyła zaburzeń rozwojowych u dzieci matek pijących alkohol w okresie ciąży. Spotkanie otworzyła zastępca prezydenta Radomska – Małgorzata Kańska – Kipigroch, a szczegółowy program przedstawiła naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich – Wioletta Marcinkowska. Przypomnijmy, że program profilaktyczny będzie realizowany w naszej szkole w klasach programowo najwyższych.