Nasi absolwenci wyróżnieni w finale ogólnopolskiego konkursu

Dodano: 26 marca 2015

14 marca 2015 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP dla absolwenta szkół średnich technicznych „Technik Absolwent Roku 2014”, na którym wyróżnieni zostali uczniowie ZSP nr 1 w Radomsku. Już po raz kolejny uczniowie popularnego Mechanika znaleźli się w finale. Należą do nich: Mateusz Falana – technik mechanik, Rafał Mesjasz – technik pojazdów samochodowych oraz Daria Pabich – technik budownictwa. Celem konkursu była promocja najlepszych uczniów w szkole i regionie. Do udziału w konkursie zaproszono szkoły średnie powiatu radomszczańskiego, tomaszowskiego, bełchatowskiego, piotrkowskiego i opoczyńskiego, z których zgłoszono absolwentów. Trzech reprezentantów Mechanika, spośród dziesięciu finalistów, zostało wyróżnionych. Wszystkim uczestnikom oraz laureatom gratulujemy osiągniętych wyników.

Jak co roku absolwenci Mechanika pokazali na co ich stać. Laureaci odebrali nagrody osobiście w Piotrkowie Trybunalskim z rąk przewodniczącego komisji konkursowej mgr inż. S.Królikowskiego i prezesa OP SIMP mgr inż. E. Midery. Towarzyszyli im nauczyciele wychowawcy mgr M. Choróbska i mgr inż. W. Abram dumni ze swoich uczniów. Młodzi technicy kontynuują naukę zgodnie ze swoimi zainteresowaniami na uczelniach wyższych – Politechnika Częstochowska oraz Politechnika Śląska.

Życzymy laureatom w przyszłości równie spektakularnych sukcesów!

technik_abs1
technik_abs2