Spotkanie robocze dla uczestników projektu „Mistrzowie w swoim fachu”

Dodano: 12 stycznia 2023

W czwartek 12 stycznia odbyło się spotkanie w ramach projektu „Mistrzowie w swoim fachu”. Na świetlicy szkolnej zebrali się uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani do wyjazdu na praktyki zawodowe do Grecji w maju tego roku. Podczas spotkania nauczyciele omówili najważniejsze kwestie związane z projektem – m.in. o dzienniczkach praktyk, podróży do Grecji, formalnościach związanych z dokumentami (dowód osobisty lub paszport, Europejska Kata Ubezpieczenia Zdrowotnego), a także o strojach roboczych, które będą wymagane przez pracodawców. Uczestnicy zostali także poinformowani o obowiązkowych zajęciach, w których należy wziąć udział przed wyjazdem do Grecji (zajęcia językowe, zajęcia kulturowe, zajęcia z pedagogiem, zajęcia w ramach kształcenia branżowego).