Włącz się do akcji „Pomóż i Ty”

Dodano: 12 września 2017

Po raz kolejny nasza szkoła postanowiła wesprzeć Fundację na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych POMÓŻ I TY.

Tegoroczna akcja ma na celu pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak, która z powodu przepukliny oponowo- rdzeniowej cierpi na niedowład kończyn dolnych. Wymaga systematycznej rehabilitacji wspomagającej rozwój i sprawność. Aby rozwijać swoje pasje (sport i taniec) Oliwii potrzebny jest aktywny, sportowy wózek inwalidzki, którego koszt wynosi 15000zł. Wszyscy możemy pomóc Oliwii, zakupując cegiełkę za co najmniej 3zł. Cegiełki zawierają m.in. kalendarz, wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne a na odwrocie każdej znajdziecie zabawnego zwierzaka.

Wolontariuszki z naszej szkoły: Magda Owczarek, Paulina Kuliś, Paulina Dubielska, Ania Wróblewska, Martyna Flasza, Agnieszka Krupska zajmują się rozprowadzaniem cegiełek. Nad całością czuwają p. Anna Bałut, p. Renata Koniarska.

Nie czekaj! Każdy grosz pomoże!