Sprawozdanie z drugiego etapu międzyprzedmiotowego projektu edukacyjnego pod hasłem „Aby Polska była Polską”

Dodano: 2 maja 2014

W dniu 30 kwietnia 2014 roku , w świetlicy szkolnej zostały przedstawione prace uczniów związane z patriotyzmem w okresie zagrożenia wojennego.
Jako pierwsze omówione zostały prezentacje multimedialne dotyczące losów Polaków w czasie
II wojny światowej oraz działalności harcerzy w powstaniu warszawskim. Następnie zostały wykonane wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz pieśni o tematyce patriotycznej dotyczące tego okresu. Po występie można było obejrzeć wystawkę dzieł malarskich.

W realizację drugiego etapu projektu zaangażowani byli nauczyciele historii (Tomasz Biesiada), języka polskiego (Anna Wojciechowska) oraz WOK-u (Agata Pawłowska).
Efekty działań swoich kolegów i koleżanek mogli obejrzeć uczniowie z klas: 2lma, 2lmb, 1 lmb,
1 zm, 3 zm, 1 tsg.
.
W realizację projektu zaangażowani byli uczniowie klas licealnych i technicznych a efekty ich pracy zaprezentowały:
Aleksandra Błasiak
Angelika Nowak
Barbara Wieliczka
Szczegółowe informacje o kolejnych etapach projektu można uzyskać u nauczycieli historii ,języka polskiego i WOK-u lub koordynatora projektu (Anna Wojciechowska).

sprawozdanie_wojciechowska2